Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wacom Intuos S mennyire kicsi?

Wacom Intuos S mennyire kicsi?

Figyelt kérdés
Mennyire kicsi a rajzfelülete? Mert a 15 cm x 9,5 cm kicsinek hangzik. De videókból ítélve annyira nem. Ha van valakinek, elmondaná véleményét? Vagy érdemesebb egy Wacom One Мedium CTL-672 ( [link] venni?

2021. febr. 13. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. egy A5-ös lap. Esetleg vágj ki egy lapot ekkorára, nézd meg hogy mennyire érzed kicsinek.

Egyébként én is aggódtam, hogy kicsi lesz, de igazából nekem tökéletesen megfelel, nem érzem kicsinek. :)

2021. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon. Medium méret alatt nem javaslok semmit, csak szenvedés lesz vele, mert nem tudsz egy normális vonalat rajzolni, csak csuklóból rajzolni, az meg elég durván meg fog látszani az eredményen.
2021. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyok a kezeim és szeretek határozottan rajzolni, nem csak firkálgatni a lap szélére kicsibe, hanem a3-a4 méretben gondolkodok, ahhoz nagyon kicsi :)
2021. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy 163cm magas lány vagyok, nem túl nagy kezekkel, szóval nekem tökéletes, pontosan ilyet használok. A nagyobbik márt úl drága lett volna. Nyilván ha nagy kezed van, akkor viszont valószínűleg kényelmetlen lesz egy ekkora tablet.
2021. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Amúgy vágtam egy kis lapot de eléggé kicsinek tűnik. Viszont sokan írtatok hogy nem az. Nekem nagyon kicsi kezem van, úgyhogy akkor lehet megveszem.


Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

2021. febr. 13. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!