Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvenni ezt a vezeték...

Megéri megvenni ezt a vezeték nélküli fülhallgatót?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki magamnak, de nem vagyok benne biztos az ára miatt, mert az ilyen típusú fülhallgatók jóval drágábbak szoktak lenni és ezért bizonytalanodtam el, hogy nem egy gagyi változat e. Szerintetek megéri megvenni?



2021. febr. 19. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Olyan szempontból jobb hogy nem kell a vezetékkel szórakozni valamint a vezetékes nálam elég hamar tönkre megy. Sztem igen habár nem tudom
2021. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ára miatt biztosan gagyi. Néznék videót YouTube-on, hogy Best 10 wireless headset vagy valami ilyesmi.

Ha ennyi a keret, akkor vedd meg nyugodtan.

Nekem például ezek kiesnek a fülemből.

2021. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
100%

Megéri, szerzel tapasztalatot, ha bejön akkor meg jól jársz.

3.000 HUF bol megvan, ha elromlik ennyit vesztesz, nem többet.

Nagy minőséget ne várj.

2021. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóm, háromnegyed órát bírt ki jó esetben
2021. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 puritan ***** válasza:
57%

Ezért a pénzért tényleg nem lehet sokat várni.


Vegyél inkább egy ilyet: Haylou GT2 plus


[link]


Ez kb. kétszer annyiba kerül, de garantáltan jó minőségű, és gyönyörű hangja van. A Xiaomi egy almárkája. Nekem ennek az elődje van már néhány éve, de még mindig hibátlan. Próbáltam nemrég egy 30 eFt-os Sonyt, de nem éreztem, hogy számottevően szebben szólna.

2021. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nézek egy drágábbat :)
2021. febr. 21. 10:48
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem venném meg. Túl olcsó. Ezeknek az a baja legtöbbször, hogy nem érintkezik rendesen, ha pl. táskádban hordod, akkor mindig kilazul és nem fogja tölteni rendesen, stb., doboz hang, szakadozik a kapcsolat. Inkább egy hive pods 2, igaz, hogy drágább sokkal, de az nekem bevált, hangja is elég jó, akksi is sokat bír.
2021. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!