Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora mélynyomó kéne a...

Jo_az_almodozas kérdése:

Mekkora mélynyomó kéne a 2.0-ás hangfalaimhoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 hangfalam van és egy erősítőm, de ahogy utána néztem meg olvasgattam, arra jutottam, hogy egy aktív mélynyomó kéne nekem a hangfalaimhoz, hogy szebb legyen a basszus a zenékben.


Na, itt kell nekem a segítség mivel Én vagyok valami jártas a hangcuccok összeszerelésében meg, hogy melyik hangfalhoz milyen mélynyomó megy.


A 2 hangfalam: Fenton SHFT60B (2x180W)

Az erősítőm jelenleg: König AMP 2400(ez helyett szeretnék egy mélynyomót)


A kérdés pedig, hogy milyen mélynyomókat tudtok ajánlani a Fenton SHFT60B hangfalakhoz, amik jók ár/értékben is?



2021. febr. 21. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


120W-ig keress egy mélynyomót, amelyik tetszik. Teljesen mindegy.


"Ez helyett szeretnék egy mélynyomót"


Erősítő helyett? És akkor a mélynyomó majd magát nyomja ki?

A kettő teljesen eltérő. Az egyik a basszusért a másik a lejátszásért, áram ellátásért felel.

2021. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aktív mélynyomót szeretnék azokban van erősítő is ahogy tudom, vagy rosszul tudom?
2021. febr. 21. 09:41
 3/5 Szirty ***** válasza:

Az aktív mélynyomó nem helyettesíti a hangrendszeredben az erősítőt, hanem kiegészíti azt.

Tehát együtt kell használnod őket (a régi marad ahogy van).

2021. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, viszont az érdekelne már csak, hogy hogy tudom rácsatlakoztatni az erősítőmre a mélynyomót? Az erősítő melyik csatlakozója hova megy a mélynyomó csatlakozóba?

Mert ugye most az erősítőmre rá van dugva két hangfalnak a kábele, meg ami a számítógépbe megy rca kábel.

Közben kinéztem kettő mélynyomót:

1. Magnat Monitor Supreme Sub 202A

2. Polk PSW10E

Ezek jók lennének-e?

2021. febr. 21. 11:37
 5/5 Szirty ***** válasza:
80%
A leírásában benne lesz.
2021. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!