Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülest vegyek shooter...

Milyen fülest vegyek shooter játékokhoz? (főleg r6) régen vettem egy razer hammerhead duo t de egy óriási csalódás volt, 25ért egy hibás terméket kaptam, az amazon persze meg nem volt hajlandó

Figyelt kérdés
régen vettem egy razer hammerhead duo t de egy óriási csalódás volt, 25ért egy hibás terméket kaptam, az amazon persze meg nem volt hajlandó visszatéríteni. Max 7000 ftért vennék, nincsenek nagy elvárásaim, legyen mikrofonja, legyen viszonylag tiszta a hang és legyen kompatibilis xboxxal. Kinéztem amazonról a zsn pro x et vagy mit, de nem tudom hogy játékokhoz jó e, de egy tech youtuber (DankPods) nagyon jókat mondott róla. Régen nagyon jártas voltam az ilyen tech témában, de nem volt mostanában időm ilyenekre, szóval teljesen lemaradtam

2021. febr. 23. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Spirit Of Gamer PRO H8
2021. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!