Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Polar Ignite vagy Amazfit GTS...

Polar Ignite vagy Amazfit GTS 2 éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Amazfit Stratos órám van, de úgy tűnik, hogy nagyon erősen kezdi magát megadni. Nézegettem már teszteket is, de nehezen tudom eldönteni. Kb ugyanezekre a funkciókra lenne szükségem az új órában is. Ami fontos: sport óra, pulzus mérés, pontos gps meghatározás, strava vagy runtastic kompatibilitás, időjárást jelezze, napi lépések, ébresztő rajta, a hívás az csak plusz funkcióként, de nem fontos. Edzés tervek esetleg, VO2 szint, alvás figyelés, értesítések bluetooth kapcsolattal stb.


Esetleg van valamilyen tapasztalatotok a két órával kapcsolatban? Szívesen meghallgatom! Köszönöm előre is!



2021. febr. 23. 19:13
A kérdező szavazást indított:
GTS 2
Polar Ignite
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Polar Ignite-ban nincs GPS, Amazfit meg ipari hulladék.
2021. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi funkciókkal keresek órát, valami ötlete van bárkinek? Én már elvesztem a sok óra között
2021. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én GTS 2 mini-t vettem végül. Tökéletes! Ár-érték bajnok is.
2021. márc. 11. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok. Összekevertem az Ignite-ot és a Unite-ot, az Ignite-ban van GPS.


Persze már mindegy, mert megvetted a másikat. Hát... ne legyen igazam, de fél év múlva már nem biztos hogy ilyen elégedett lesz vele. Amazfit hulladékokkal nekem és a környezetemben is másoknak csupa rossz tapasztalata volt.

2021. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Stratos is nagyon jó volt, azzal is elégedett voltam. Csak eleve használtan vettem, engem 1,5 évig jól szolgált. Ergo volt vagy 3 éves, mire megadta magát az aksija.
2021. márc. 11. 16:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Az szerintem korrekt időtartam, a mai telefonok is ennyit bírnak.
2021. márc. 11. 16:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár egyik ismerősömnek polar m400 van, ő pulzus pantot használ. Neki 5 éve van meg.
2021. márc. 11. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!