Hogyan száríthatom ki a televíziómat? Esetleg magától kiszárad?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam letörölgetni a televízió képernyőjét mint azt úgy általában szoktam is. De úgytűnik ennél az alkalomnál a kelleténél nedvesebb volt a ruha és a képernyő mögé befolyhatott a víz. Maga a készülék tökéletesen működik ez egyenlőre csak egy esztétikai hiba. Az lenne a kérdésem hogy ehhez feltétlen szükséges e szakember vagy ez magától is kiszárad esetleg én is kezdhetek e vele valamit. Igen igen tudom hogy bénáztam bevallom de nem szeretnék szitkozódó válaszokat olvasgatni. Ha valaki erre tud egy használható választ/ötletet azt előre is köszönöm!! (Egy samsung készülékról van szó)

2021. febr. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd kiszáradni, áramtalanítsad, amit lehet, hiba volt nedvesen bekapcsolni.

A megjelent foltok már nem fognak eltűnni, a nagybátyám a monitorával járt így.

2021. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A tv tökéletesen kiszáradt és a foltok is teljes mértékben eltűntek.Valamint még mindig jól működik.
2021. ápr. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!