Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 15.6 colos laptop után meg...

15.6 colos laptop után meg lehet szokni a kisebb 14 colosat? Inkább erősebbet szeretnék venni a jelenleginél, de sok pénzem nincs rá, ezért kisebbet vennék.

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne olcsóbb a kisebb?

14es általában drágább, mint a 15.6, mivel még kisebb helyre kell betömni az alkatrészeket.


Most meg amúgy is drágák a laptopok.

2021. febr. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy én jobban szeretem a 14"-t, mert könnyebben szállítható. És fullhd-hoz egy 1.25x nagyítás már kell rajta nekem.
2021. febr. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz olcsóbb feltétlenül a 14-es sem, de a 15 helyett még azért azt meg lehet hamar szokni. Nekem anno volt egy 15,6 kijelzős és vettem egy 11 colosat, mert sokkal jobb és cipelni is könnyebb, de megszoktam hamar, viszont az gond, hogy alapból ha több ablak van egy képernyőn megnyitva, akkor nehezebb átlátni, kisebb minden, de ez van,valamit valamiért.
2021. febr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze! A szemed adoptálja a különbséget, két nap után fel sem tűnik majd!
2021. febr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!