Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tv-t érdemes választano...

Melyik tv-t érdemes választanom a kettő közül?

Figyelt kérdés

Samsung UE43TU7102 vagy LG 43UN71003LB?

Esetleg van valakinek a két készülék közül valamelyik?

Mindkettő akciós jelenleg és a hétvégén venném meg az egyiket.


2021. febr. 26. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam a véleményeket meg a specifikációkat is de nehezen tudok dönteni.
2021. febr. 26. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ráment pár estém és végül a UE43TU8502 lett.

A prohardver fórumon javasolták a 7xxx és 8xxx sorozat helyett a 85xx-ös sorozatot, mert sokkal jobb a panel. Nem bántam meg, tényleg marhajó képe van. Efelett a samsungnál már csak a qled és oled tv-k vannak.

Ha ki tudod köhögni a 7102 és a 8502 közti árkülönbséget, mindenképpen 8502-t vedd!

2021. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vortrex ***** válasza:
Én is pont a múlthéten akartam megvenni azt az LG-t, amit te is írtál, az Euronicsbe. Erre az egyik eladó srác javasolta, hogy inkább az LG 43UN74003LB-t válasszam, mert többet tud és olcsóbban adják. Gyakorlatilag az érdemi különbség annyi, hogy "magic remote" jár hozzá, ez egy tök klassz távirányító, kurzorként lehet használni és hdmi-cec-en keresztül irányítja a UPC médiaboxot. Galaktikus találmány. A képe is nagyon szép, persze ehhez egymás mellett kéne látni a két tv-t, hogy el lehessen dönteni.
2021. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!