Ezt a laptopot mernétek ajánlani játszogatni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 3. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Passziánszra éppen jó.
2021. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

#1

Naaa! Azért egy GTA San Andreas, Half life 2, NFS 2012-ig, elviszi a játékokat

2021. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Csak ilyenekre meg teljesen felesleges 3 kilót kiadni.
2021. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz. Csak drága. Vinni fogja a játékok nagy többségét, de ne számíts tartósságra. Az újabb játékokkal már most nehezen birkózik meg egy ilyen videókártya. Nagyon drága most minden hardware. Én nem vennék ennyiért gépet.
2021. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 150-el olcsóbb lenne akkor igen.De ennyi pénzért már erősebbek közül is válogathatsz.hiába i7 a proci ha a vga gyenge.

[link]

2021. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem hasonló gép van, csak Dell és kicsit mindenben több és munkára használom.


Kezdjük ott, hogy a proci parasztvakítás, mert ha nem akarod, hogy kigyulladjon a gép akkor BIOS-ban vissza kell venni az órajelet meg Turbo módot és hasonlókat, onnantól rögtön nem 90+ fokon üzemel hanem stabilan 60-70 között folyamatosan terhelve is.


A VGA meg nem a legerősebb, de azért egy Red Dead Redemption 2-őt egészen szép beállításokkal futtatott.


8GB RAM helyett én már 16-ban gondolkoznék. Illetve a VRAM 4 GB-ja is kevés. RDR2-t pont ez a 8/4 összeállítás tette játszhatatlanná az asztali gépemen.


256-os SSD szintén semmire nem elég, főleg mikor egy játék 150 GB...


Csak hát ugye több RAM, több VRAM és nagyobb SSD és máris átléped a 400k-s határt.


Ennyi pénzből én inkább vennék eg asztali gépet BIKA videókártyával.

2021. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

"Ennyi pénzből én inkább vennék eg asztali gépet BIKA videókártyával."


Ugyan, kukkants már rá a vga árakra, és vedd észre, hogy egy "BIKA" vga mennyibe kerül manapság...

2021. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húha, van még 2021-ben is, aki abban hisz, hogy játszásra csak az elavult PC lehet jó?
2021. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!