Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth fülhallgatót, ami...

Bluetooth fülhallgatót, ami kisebb, kevésbé feltűnő?

Figyelt kérdés

Munkába kéne, ahol nincs engedélyezve (de értelmetlen szabály, nincs veszély) és a hajamat is fel kell kötni, így füldugónak álcázni próbálnám, ha találok kisebb méretű típust.



Minőség nem lényeg, podcastokat hallgatnék. Üzemidő is elég 4 óra is akár(csak a felét hallgatnám egyszerre)


2021. márc. 4. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10 de ez igen :)
2021. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De amúfy léteznek nano súgó fülesek, az tényleg nagyon pici! Bár hogy minőségre milyen..
2021. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kém füles huszonezer és 1 db,legalább is amit én láttam. Annyiért erre a célra nem vennék.

Így mivel neten nincs minden terméknél fülben készült fotó, azért kérdeztem itt, hátha van vkinek több féléből tapasztalata, így tudja melyik nem olyan böszme

2021. márc. 11. 20:00
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan van, amit az 1-es linkelt árukeresős linket, pontosan ugyanolyan! A fél fülemet elfoglalja kb, picinek tűnik, de amúgy egy bumszli..
2021. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!