Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri fejhallgató erősítőt...

Megéri fejhallgató erősítőt vennni?

Figyelt kérdés
Audio-Tecnika ATH M40x -nől szeretnék többet kihozni telefonos zenehallgatás során. Jelenleg a telefonom beépített erősítőjét használom.

2021. márc. 5. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Az általam jelenleg kinézett modell a következő:


[link]

2021. márc. 5. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te tényleg ennyire audiofil vagy és van is rá pénzed akkor megéri, de szerintem egy új, felsőkategóriás telóhoz képest nem hiszem hogy nagy változás lenne. Én legalábbis biztos hogy nem hallanám, de tudom hogy van olyan akinek ez számít.
2021. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Audiofilnek közelsem nevezném magamat, csak szeretnék több dinamikát, nagyobb hangerőt. Egyébként egy középkategóriás telefonom van, de tudtommal nem ad semmit a gyári szoftver (pl. Dolby Atmos) így gondolom a jack sem elég jó hozzá.
2021. márc. 5. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én utazás közben egy Shanling M3s playert használok Audiotechnika ATH-MSR7 fülessel.

Ég és föld a különbség a hangzásban a telóhoz képest.

Nagyon megérte az árát.

FLAC és DSD anyagokat is játszik, van szimmetrikus kimenete is komolyabb fülesekhez. Valamint ha épp nem róla játszok le akkor Bluetoothon össze tudom kötni a telefonnal is.


Ráadásul így zenehallgatás közben nem a teló merül.

2021. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 És miket hallgatsz rajta? Én eléggé elketronikus párti vagyok, ez gond lehet?
2021. márc. 5. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A minőség és a műfaj között nincs összefüggés.

Ha jó minőségű a forrás, normális a lejátszó, és jó a füles akkor bármi szépen szól.

A fülesed jó, ha lesz bármilyen külső DAC-od vagy lejátszód az is jó lesz.

Aztán ha egy jó minőségű láncon agyontömörített mp3-at hallgatsz annak mindegy milyen műfaj.

2021. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!