Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kis méretű, úgynevezett mini...

Kis méretű, úgynevezett mini ampot, mini erősítőt honnan vegyek és milyet, ha azt akarom, hogy szépen szóljon és ne legyen több 50W nál? Sztereó a fontos, de lehetőleg mélynyomót is hajtson!?

Figyelt kérdés
Olyanokat is láttam ilyenekből, ami úgy néz ki mint egy egyszerű nyomtatott áramkör, elfér a tenyérben is, de még olyat is láttam, ami akkora mint egy autó rádiója. És tízezren alul be lehet szerezni egyet.
2021. márc. 10. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Na hátakkor mi a probléma ?
2021. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most leírtad azt amit szeretnél,de el is árúltad,hogy már néztél többfélét is..

Akkor ?

2021. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pontosítok. Leírtam mit szeretnék, kérem, hogy ajánljatok olyat amit szeretnék és hogy HONNAN? Időközben láttam, hogy Amazonon van egy rakás, de nem vásároltam még onnan, úgyhogy hazai boltokból valamilyet ajánlanátok?

És eleinte nem néztem, csak láttam, ahogy a videóban mutogatja a kezében és mondja, hogy mennyiért szerezte...nekem meg felcsillant a szemem.

Egyébként ezektől mit lehet várni? A legtöbb kínainak vagy nonamenek néz ki de van valamilyen tapasztalatotok velük?

2021. márc. 11. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!