Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindegyik típusú \fajtájú...

Mindegyik típusú \fajtájú okos tv-be bevan e építve alapból a chromecast, vagy csak némelyik rendelkezik ezzel a funkcióval? Azt tudom, hogy a sonyk rendelkeznek ezzel a funkcióval, de a többi mint pl a samsung, ugyanúgy bele van építve?

Figyelt kérdés
Még kezdődik okos tv felhasználó vagyok, kérlek ne kövezzetek meg e (lehet hogy buta) kérdésért, mert nem tudom. Köszönöm szépen a válaszokat
2021. márc. 14. 21:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*kezdődő
2021. márc. 14. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:

A google-nak vagy egy ilyen nevű TV okosító eszköze, vagyis ez nem egy funkció amit bármelyik TV-n futhat mint pl a HBO Go.

Sony TV-in ha jól olvasom, (amelyik olyan), android fut, azért lehet rajta ilyen google alkalmazás.

LG-nek Samsungnak meg saját opredszere van a TV-in.

2021. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Azt tudom, hogy mi a chromecast. Csak azt bem tudom, hogy pl a samsung okos tv-be be van e építve.

Nekem Sony tv-m van, ezért tudom hogy abba be van építve.

De az egyik ismerősöm szeretne most egy új okostv-t venni. És neki lenne lényeg a chromecast. Ezért szeretném tudni, hogy a samsung, vagy az lg rendelkezik e ilyennel, vagy külön kéne azt is vennie hozzá hogy ha nem sonyt vesz? Nemcsak a youtubot szeretné pl át küldeni a telóról a tvre, hanem pl a chromeban megnyitott videókat, filmeket is,telefont tükrözni stb....

2021. márc. 15. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál ahhoz nem kell feltétlenül androidos TV, google cromecast támogatással! Telefonokat már régóta össze lehet kötni a TV-vel, úgynevezett képernyőtükrözéssel. Nekem egy Samsung TV-m van, amin nincs cromecast, de a telefonomon megnyitott youtube videót simán át tudom küldeni a TV-re, lényeg, hogy egy hálózaton legyenek, és a TV youtuben alkalmazásába is be legyél lépve a profiloddal. Ezen felül ott van a telefonon a Smart View amivel meg tükrözöt a telefon kijelzőjét a TV-re.

Ezen felül van itthoni kis szerverem (NAS) amin vannak a filmjeim. Mediahouse alkalmazást elindítva, kiválasztom a filmet, és ez automatikusan átkapcsolja a TV-t, és indítja a lajátszást, nem kell a távirányítóval bohóckodnom.

2021. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Azt szeretném még kérdezni, hogy a youtubon kívűl is át lehet küldeni videókat a tvre? Pl ha a sorozatbaráton megnyitok egy filmet a telón a chromeba, akkor azt is át lehet küldeni a tvre? Mert nálam igen, automatikusan megjelenik az az ikon,mint a youtubnál. És ezt nem tudjuk hogy más tv-n is működik e ez, amin nincs beépítve a chromecast
2021. márc. 15. 12:23
 6/8 A kérdező kommentje:

És itt nem csak a sorozatbarátra gondoltunk, hanem bármilyen más online film\videó megosztó honlapra is.

Lényegében ez lenne a lényeg. Ezt szeretnénk tudni.

2021. márc. 15. 12:26
 7/8 elistvan ***** válasza:
Én tavaj egy 40 colos thomson androidos tvt vettem. Van benne beépitett chromecast és működnek vele a sorozatos oldalak. Többet is kipróbáltam.
2022. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok okos TV -ben be van építve, ha nem is fullos.

Speckókban meg kell nézni.

2022. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!