Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a hangszóró párt hogyan...

Ezt a hangszóró párt hogyan tudom a géphez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Tehat egy Behringer Truth B2031A aktiv parrol lenne szo, melyen csak egy xlr balanced es 6,3mm jack unbalanced bemenet van, kerdes adott tehat gepre hogyan tudom radugni ha azon csak 3,5es jack van. Egyszeruen csak egy 6,3 - 3,5 atalakito, vagy esetleg valami ilyen csatlakozoval ellatott hangkartya kell hozza?

2021. márc. 15. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztereó 3,5mm -> 2x mono 6,3mm jack kábelre lesz szükséged. Külső hangkártya nem szükséges, de ajánlott.
2021. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehat akkor a hangfalon 2db 6,3as bemenet van?
2021. márc. 15. 21:31
 3/7 A kérdező kommentje:
manualjaban megtalaltam, es csak egy 6,3as bemenet van rajta, tehat pontosan hogyan is mukodne ez a 2x mono 6,3 kabel?
2021. márc. 16. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik hangfalba egyiket, másikba másikat. Hogy máshogy? Mi a kérdés?
2021. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igen utolag rajottem mirol is van szo, en voltam a hulye, arukereson a 2.0 kategoriaban volt aztan gondoltam egy part kapok ennyiert, es ugye emiatt azt hittem hogy egy aktiv hangfalat es egy passzivat kapok, utolag realizaltam hogy az ar csak egy darabra vonatkozik es 2.0hoz kettot kell vennem, sajnalom a rossz felreertesem, jobban el kene olvasnom a dolgokat legkozelebb...
2021. márc. 21. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem javaslom ezt a hangfalat megvenni.
2021. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen igy hogy csak egyre vonatkozik az ar, nem is igazan erne meg, szamomra legalabbis, igyhat szerintem varom meg lesz keszleten Microlab solo 6c vagy 7c esetleg, vagy ha ilyen arban van barmilyen jo szett hallgatom az ajanlatokat:D
2021. márc. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!