Milyen jo hangrendszert tudnek venni 100k korul?

Figyelt kérdés
Van jelenleg egy 2.0 osregi LG szettem, 2 utas, kb 4-5"es woofer es kb 1" tweeterrel, regi minihifi erositojevel vannak hasznalva es az alaplapi DAC egy B450S2H alaplapban. Egesz szep hangja van, de viszont nekem hianyzik az igazan mely, es nem puffogos basszus, melyhez ezek a kicsi wooferek kevesek sajnos. stereo erositorol van szo, tehat egy melylada nem igazan johet szoba. Kerdes tehat, hogy 100k korul lehetne e egy barmilyen hangrendszert osszehozni, legyen ez egy aktiv studio monitor par, vagy egy 2.1 rendszer (soundbar nem igazan johet szoba, szerintem nem igazan hozza a szintet egyik sem) mellyel vegre ki tudom elegiteni a mely, igazi fizikailag erezheto basszus vagyaim egy kis kb 4x5 szobaban, vagy erre nagyobb keretre lenne szuksegem? bonusz kerdes, egy jobb hangkartya segitene e a mostani hangrendszeren barmit is ilyen teren? Minden valaszt elore is nagyon koszonok!:D

2021. márc. 16. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél egy asztali stereo erősítőt két álló hangfallal aztán kész
2021. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fizikailag érezhető basszus.....

Hát ja..

Az már inkább PA cuccos.

Mondom én :

~20 m2 szoba; 3db 18" sub+1pár top...

2021. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!