Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tv távirányító gombjai nem...

A tv távirányító gombjai nem (nem mind)funkcionálnak. Mit lehet otthon tenni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elem biztosan nem merült le benne, ugye?
2021. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szét kellene sziedni és kitakarítani.
2021. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen, még a képcsöves tv-k idején volt nálam egy távirányító, amit állítólag szappanos vízbe ejtettek és ezután semmi nem működött rajta. Szétszedtem és valóban látszódtak benne szappan nyomok. Tiszta vízzel egy kefével kimostam, megvártam még megszárad, aztán összeraktam és utána működött. Aztán volt egy másik, amit nem ért semmi káros hatás, mégsem működött. Kitisztítottam szárazon, de utána sem működött. Szóval ez ilyen dolog, vagy sikerül, vagy nem. Nem javaslom, hogy vízzel mosd ki, de szárazon egy ecsettel kitisztíthatod. Azért mielőtt szétszeded, az elemeket ellenőrizd, hogy nem merültek-e le.
2021. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendelsz Aliexpressről ezerötért egy újat.
2021. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!