Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy állítsam be az lg tv-m...

Hogy állítsam be az lg tv-m képét?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen tévém van.

Fátyolos vagy túl sötét, vagy olyan fényes, hogy ha fehér teljesen egybefolyik. Nincsenek részletek. Nem találom a megfelelő beállítást.

Milyen értékre állítsam be az élességet, fényerőt, kontrasztot,háttérfényt, színhőmérsékletet, árnyalatot, szín mélységet? Vannak további képbeállítások. Azon is maceráltam, de sajnos még mindig sötét. Van aki tud segíteni?



2021. márc. 21. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond véletlenűl a háttér világításával? Az is okozhatja a fenti gondokat. Elég egy kipurcant LED sor.
2021. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg probáld meg az automatikus képjavítás beállításait kikapcsolni, nekem például amiattt LG-n gyakran akadt vagy elmosódott esettleg kockásodott a kép.
2021. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A LED-el nincs baj. Az sértetlen.

Az automatikus beállításokat is próbáltam már. De egyszerűen vagy a színek és az élesség jó, vagy a fényerő. A kettőt nem tudom összehozni.

2021. márc. 21. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én Philips TV-men van ilyen "gyorsbeállítás varázsló" , ami végigvisz ezeken a beállításokon, olyan képanyagot jelenít meg közben, aminek a segítségével egyszerűen megtalálom a megfelelő beállításokat.


Esetleg ha van ilyen, azon menj végig az is.


Automatikus / intelligens beállítást próbáld meg KIkapcsolni.

2021. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ez egy HDR Tv, aminek a színei nem HDR tartalom megjelenítésnél olyan, amilyet leírtál. 1 éve áthívott a szomszéd, hogy nem tetszenek a színei az új Tv-nek, be tudom-e állítani.5 perc után láttam, hogy HDR TV, mondtam, ez ilyen.

Ugye az üzletben komoly minőségű HDR tartalmat látni, ami szép, szaturált, kontrasztos (HDR Magas dinamika tartományú) képet mutat.

Annyit próbálj, meg, hogy az energiatakarékos módot kapcsold ki, ezután, amit a többiek leírtak. Ha a szemed hozzá szokott egy tv képéhez, utána zavaró lehet a különbség. A nem HDR tv-ket mikor beüzemeled, nem igen kell szórakozni a beállításokkal, többnyire pontosak.

2021. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!