150 ezer forintig melyik TV-nek van a legszebb kijelzője?

Figyelt kérdés

Nem kell hatalmas, 108 cm vagy esetleg nagyonmax 125 cm amit szeretnék.


Nem nagyon értek a TV-khez. De azért nézegettem őket. A QLED sokkal jobb mint a sima UHD led? Illetve mennyire fontos, hogy 4k legyen?


Valamint márkákkal sem vagyok tisztában, hogy TV-knél melyikek a legjobbak ár-érték arányban. Elsőre a Samsungok néznek ki a legjobban, de sok rosszat is hallottam róluk.


Tehát segítséget szeretnék kérni, hogy melyik TV(-k) a legjobb(ak) ár-érték arányban?


2021. márc. 21. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekünk ez van, mi meg vagyunk vele elégedve. :D

2021. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem LG smart tv-m van ennyiért, 126 cm-es, 4K-s. Mondjuk nekem a smart tv volt a lényeg, de a képe is gyönyörű.


Legjobb lenne mondjuk látni egy boltban a különbséget, mert izlések és pofonok, ugye :)

2021. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ár érték arány 100ezer körül van szerintem, 4K hoz ragaszkodnék ha itten körül vennék TVt, illetve ha kinéztél egyet és mielőtt megvennéd, néznék róla videót, és véleményeket, hogy ne nagyon érhessen majd meglepetés.
2021. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samsung UE43TU8502!


A Samsung TU7xxx és TU75xx-nak kicsit gyengébb a kijelzője. A TU8502-ben dualLED-es a kijelző. efelett már csak a QLED és az OLED van a Samsungnál.

Nagyon szép képe van és viszonylag nem túl drága.

Ha szerencséd van talán még QLED-et is találsz 150k alatt.

Nem fontos, hogy 4K legyen, de ennyi pénzért már nem azt venni és talán már nincs if FullHD ebben az ársávban.

Meg hát te tudod, hogy milyen tartalmakat nézel.

Én pl monitornak használom, így jól jön a 4K, mert sokkal szebb a kép mint a régebbi fhd tv-n.

2021. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, nagyon szép képe van, és jó a hangzása is. Mondjuk kicsit több mint 150ezer.(152900)

2021. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!