Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopomon tükrözve a kép...

A laptopomon tükrözve a kép hogyan kapcsoljam ki a tükrözést?

Figyelt kérdés
windows 10 és asus

2021. márc. 25. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Videóillesztő beállításai?


A tálcán jobb oldalt, ott a kis menüben van Intel, Nvidia, vagy valami ilyesminek az ikonja? Lehet, hogy kell keresd.


Nincs kedvem nézelődni, lehet, hogy a win 10 rendszerbeállításinál is van ilyen opció, szóval a vezértlőpult legyen a második köröd.

2021. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
#1 mármint a tükörben jobboldalt. :)
2021. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát én nem találom a videóillesztőt
2021. márc. 26. 09:46
 4/8 A kérdező kommentje:
se semmit bocsi nem értek az ilyen dolgokhoz egyébként messengeren ha hívásozok akkor nincs tükrözve csak akkor ha meeten van órám akkor tükrözve van
2021. márc. 26. 09:51
 5/8 A kérdező kommentje:
és meeten szeretném kikapcsolni
2021. márc. 26. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor teljesen félreértettem. Szóval akkor a webkamerád képéről van szó. Legközelebb légyszi fogalmazz pontosabban.


Milyen "meet"-ről van szó?

Az valami videóhívásos csevegő?


Akkor nézd meg annak a beállításait.


Egyébként meg ha csak ott van a gond, akkor konkrétan arról kéne kérdezni, és nem így.

2021. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi. A gépemnek a beepitett kameráját használom ha mondhatom így és a meet-en lehet beszélgetni kB olyan mint a zoom ha ismered vagy messenger videohivas csak egy kicsit komolyabb és én nekem digitális órám szokott rajta lenni és most jöttem rá hogy fordítva van. Meg néztem a meeten de nem találok semmi olyan beállítást ha nézem a képemet ahol meg lehet nézni hogy hogy látnak akkor ott normálisan látom magam és ez idegesítőő
2021. márc. 28. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Te mit tanítasz ekkora sugárzó értelemmel? Próbáld ki másik böngészőben! Nekem Firefoxban a Meet is és a fb messenger is pont úgy jelenik meg, mintha egy tükör lenne, tehát pont ahogy egy szelfinek kell. Az se bosszantana, ha nem így lenne, de így tény, hogy megszokottabb.
2021. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!