Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt az XBOX-ommal, és...

Mi történt az XBOX-ommal, és esetleg meg tudnám oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma este megpróbáltam bekapcsolni az XBOX One-om, bekapcsoltam a TV-t, átállítottam HDMI 2-re, és nem igazán történt semmi. Felbukkant az ilyenkor nem természetes "nincs jel" felirat. Ez csak akkor szokott előfordulni, amikor nincs semmi bekapcsolva a HDMI-n. Fordult már ilyen elő, ma amúgy is délelőtt elég sokat lett használva, pár órát, ami ahhoz képest átlagnál feljebb van, de nem sokkal.

Szóval gondoltam, hogy 30-60 perc múlva újra kapcsolom, anno. még kb 1 éve volt ilyen, utána működött, bár az részben a TV hibája is volt. Most ugyanezt cselekedtem, de nem segített. Közben a kábeleket is kihúztam belőle, de nyilván, semmi... Nem egy idős XBOX One, és nem szeretném már ilyen "korán" elveszíteni. Ha jól tudom 2018 januárjában kaptam. Egyébként a Oneon belül "S"!


Amikor most nemrégiben (Az utolsó próbálkozásnál) kikapcsoltam, rátettem a fejem a szellőzőrészre, és zúgó érzés éreztem meleg kiáramló levegővel.


Szóval örülnék, ha valaki tudna segíteni, és esetleg valami itthoni megoldást erre. Köszönöm szépen előre is! :)



2021. márc. 28. 00:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Közelebb léptem az XBOX-hoz, és hallottam, hogy mintha a ventillátora dolgozna kikapcsolás mellett. Vékony nyávogó hangszerűség mellett gyors kattogás. SŰRGŐS!!! KÉREM SEGÍTSEN VALAKI, MÍG NEM KÉSŐ!!!
2021. márc. 28. 00:53
 2/5 A kérdező kommentje:
😭😭😭😭
2021. márc. 28. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Más HDMI-s eszközzel nem tudod kipróbálni a TV-t?

Nálunk az xbox sokkszor reggeltől estig megy mégsincs baja, így erre nem fognám.

2021. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy megpróbálom egy másik HDMI kábellel, nem tudom mi baja. A HDMI működik mással, úgyhogy ez sajna nem jó, mert az XBOX van a HDMI 2-n, a dekóder van az 1-en. Ma reggel / délelőtt még nem próbáltam.
2021. márc. 28. 11:24
 5/5 A kérdező kommentje:

UPDATE: SIKER!


Tegnap este a 2. lyukba volt dugva az egyik HDMI kábel, nem pedig az elsőbe. Ez érdekes egyébként, mert soha nincsen birizgálva az a kábel. De még az XBOX sem.



Köszönöm segítséged!

2021. márc. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!