Jó vétel volt? ma rendeltem

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 30. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Papírnehezéknek? Kitűnő.
2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

teljesen jó!

ha tényleg levélnehezéknek akarod használni!

2021. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg az oldal alján:


Buyer Questions & Answers ‎(85)‎


Seller cheater! Collects orders, for quantity, but does not send the goods.

The seller is a fraud, orders are twisted

The seller-cockerel Alain Delon, closes the order.

The seller is a fraud. Orders do not ship.


Szóval nem reménykednék a helyedben.

2021. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:

Én poénból rendeltem kb 1-2 hónapja. Kiváncsi voltam ennyi pénzért mit adnak és egyáltalán működik?

TWS F9.

Azóta itt van benn az irodában, hallgatni szoktam vele online rádiót munka közben, arra teljesen megfelel. Annyi, hogy nekem nagyon szigetel a gumiharang és túl mély volt a hangja, ezért a harangból kivágtam egy kis darabot, így hallom a környezetet is meg jobb lett a hangzása, nem húz nagyon a mélybe. Sokkal rosszabbra számítottam egyébként. Nyílván nem egy airpods minőség, de az ára sem az. Szóval azért használható másra is, nem csak levél nehezékként. 😁

2021. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:

Én mondjuk innen rendeltem.

US $7.14 68% Off | TWS Bluetooth 5.0 Earphones 2200mAh Charging Box Wireless Headphone 9D Stereo Sports Waterproof Earbuds Headsets With Microphone

[link]

2021. márc. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!