Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék 18 év alatt ecigit...

Hol tudnék 18 év alatt ecigit vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem tudok megkérni 18 éven felülit .

2021. ápr. 5. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neten.
2021. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Sehol, mert 18 alatt nem állíthatnak ki számlát a nevedre. Nem csak ecigit, abszolút semmit sem rendelhetsz. Ez benne is van a boltok ÁSZF-jében, amit rendelés előtt elfogadsz.
2021. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem véletlenül nem vehetsz sehol.
2021. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is neten rendeltem, annyi hogy apám, adatait adtam meg + saját email cím, én vettem át. A futár már nem ellenőrzi, h hány éves vagy :)
2021. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ecigit is simán meg lehet rendelni. Nem állítanak ki számlát 18 alatt stb. de egyszer sem kért tőlem a futár személyit akármit is rendeltem (mondjuk ecigit nem rendeltem soha de alapból a futár nem tudja pontosan mi van a dobozban szóval lehetett volna benne az is akár) Sok rendelésnél van az hogy pin kódot kéne bemondanom amit emailben kapok hogy átvegyem a csomagot de még azt sem kérte egyik futár sem pedig elég sokszor rendeltek. Nagyon sokszor annyira sietnek hogy még alá sem íratják a dolgokat, nem hiszem hogy pont azzal fognak foglalkozni hogy te hány éves vagy.
2021. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bbenjoe válasza:
25%
Amit a 4-es mond, mondjuk ha lebuksz, akkor bizony csúnyán megszívod.
2021. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fsms ***** válasza:
0%
Ráadásul ne feledd hogy több országban betiltották néhány fajtáját mert rákot okozott. Jobban jársz , ha hanyagolod.
2021. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

"Ráadásul ne feledd hogy több országban betiltották néhány fajtáját mert rákot okozott."

Ismét egy fotel-professzor - olvas valami hülyeséget és

bőszen terjeszti a tutit.

2021. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Tudom, hogy erre csak negatívat fogok kapni, de azért leírom :D


Bármi, ami füstöt csinál, az káros. Az ártalmatlannak nevezet iqos is káros, mert hiába nem égeti, csak hevíti a "patront", de nem sima gőzt vagy vízgőzt szívsz be, hanem "ízesített gőzt". Az ízesítést vegyszerekkel oldják meg. Következésképpen nem ártalmatlan. Hosszú távú hatásai nem ismertek, szóval jobb kerülni és bár leszokásra jó lehet, egyeseknek bevált, de másoknak kevésbé.


A hagyományos ecigiket hagyjuk, mert azok tele vannak vegyszerekkel, ez köztudott - ha nekem nem hiszel, akkor keress hiteles forrásokat, az angol nyelvűeket javaslom leginkább, abból van bőven választék. A tudománnyal és a számokkal nem nagyon tudsz vitatkozni, csak akkor, ha te magad is tudós vagy és be tudod bizonyítani egy kutatás eredményének az ellenkezőjét. Laikusként bárki mondhat bármit, de soha nem lesz hiteles :)


A sima cigi, szivarka, szivar stb. meg nyilvánvalóan káros, de nem arra kérdeztél rá, szóval ezeket nem is pedzegetem tovább.



Egyébként lenne jópár tuti tippem, hogyan tudnád megoldani az egészet gond nélkül... pl. hogyan tudnád még szüleid elől is eltitkolni, a futár keresztkérdéseit pattintani, stbstb... de kicsit szövevényes, meg amúgy se támogatom a 18 éven aluliak dohányzását, annak ellenére hogy én is cigiztem 14 évesen :D Sőt, azt is tudom, hogy ha ezt elolvassa a kérdező, akkor még jobban akar majd cigizni, a kamaszkor az ilyen, lázadás minden ellen... de a tuti tippjeimet akkor se osztom meg :D


Ha rájön magától, akkor "kiérdemelte" az ecigit, ellenkező esetben pedig tanul belőle... vagy nem.

2021. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Az előző hozzászólás nem válasz a kérdésre.

Az okoskodást senki nem kérte.

2021. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!