Milyen gamer fejhallgatót vegyek 15-15 ezer forintos árkategóriában?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez még nagyon belépő szint és ne várjak el sokat, viszont ennyi pénzből milyen fejhallgatót tudnék vásárolni ami ár-érték arányban a legjobb?


Amit eddig néztem:

Corsair HS50 pro

Kingston HyperX Cloud Stringer

Razer Kraken X



2021. ápr. 7. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem válaszolni jöttem, csak kérdezni: miben tud többet egy gamer fejhallgató egy nem gamertől?
2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem corsair van, végülis nem rossz darab. A basszust és minden más hangot is szuperül átadja, baromi jó a hangzása, de a mikrofon kicsit recsegős.
2021. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Sok esetben világít (nem olyan sok esetben, mint a billentyűzet), jobb márkák esetén nagyon jól testreszabható Gaming Software-ben, plusz az enyémen például van úgynevezett ,,Gaming” mód a Music és Movie mellett. Meg persze az esztétika és a praktikusság, az enyémen a mikrofont be lehet tolni a füles részbe, így egyáltalán nem is látszik.


Kérdező:

Én a helyedben azt választanám, amelyik a legjobb paraméterekkel rendelkezik, illetve jobb Gaming Software van hozzá.

2021. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 3as
2021. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3# A Corsair tetszik a legjobban, viszont a HyperX Cloud Stringer-t jobbnak mondják, olcsóbb is. Most ezen vacilálok, hogy HyperX legyen vagy Corsair.
2021. ápr. 7. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell benne lennie mikrofonnak? Ha nem, akkor az AKG K240-et ajánlom (lehetőleg a 600 Ohm-osat, ha van normális erősítőd a meghajtásához). Ebben az árkategóriában egész jó hangminőséget képvisel, újonnan az egyik legjobb vétel. Software nem lesz hozzá, de annak amúgy sincs sok értelme, millió olyan equalizer-es program létezik ahol 1 kattintással lehet különböző egyénileg beállított profilok között váltogatni. Ha kell bele mikrofon, hát, akkor nem tudok mit ajánlani. 2 éve hallgattam végig egy nagy audio boltban az összes fejhallgatót. Mikrofonosban nem találtam olyat, ami elfogadható hangminőséget tudott volna, még a 150 ezres is szarabb volt mint a kb. 25 ezres K240. Én ebben az esetben szerintem külső mikrofont vennék egy jó fejhallgatóhoz.
2021. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Azt kihagytam, hogy a K240 kicsit drágább, olyan 25 ezer körül van újonnan. Viszont néha lehet kapni használtan, szinte új állapotban is már 15 ezer körül.
2021. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül egy másikat, kicsit drágábbat rendeltem meg tegnap. Kingston HyperX Cloud II-t, ami most le volt árazva 40-ről 30 ezerre. Ezt néztem először, de kicsit sokallottam ennyi pénzt fizetni egy fejesért, de végül csak megvettem. Elvileg ebben a kategóriában ez a legjobb, és anyaghasználata is sokkal jobb, minőségibb mint a kérdésben felsoroltaké.


Köszi a segítséget azért mindenkinek!

2021. ápr. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!