LG TV újraindítása?

Figyelt kérdés
Kiírta a tv hogy új szoftver verzió érhető el. Letöltöttem, és amikor ránéztem az állapotára akkor azt mutatta hogy letöltötte, de újra kell indítani a tv-t. Most ne nézzetek hülyének, de kikapcsoltam, majd újra be, de továbbra is ezt írja ki. Hogy kell újraindítani a tv-t?
2021. ápr. 8. 17:22
 1/6 lali51 ***** válasza:
Próbáld úgy hogy kihúzod a konektorból majd kis idő múlva újra bedugod.
2021. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lali51 ***** válasza:
Ahelyett, hogy kihúzná a TV-készüléket csak az újraindításhoz, mindössze annyit kell tennie, hogy egyszerre nyomja meg és tartsa lenyomva a hangerőszabályzó gombot és a bekapcsológombot, amíg a készülék újraindul. Ez körülbelül 11-12 másodpercet vesz igénybe. Ezután engedje fel a gombokat, amikor meglátja az LG bootup logót. Egyes tévéknél, miközben a tévé be van kapcsolva, addig tartsa lenyomva a be / ki gombot 3 másodpercig, amíg ki nem kapcsol. Amikor újra bekapcsolja a TV-t, látnia kell az LG WebOS logót, ami azt jelenti, hogy a TV újraindult. Ez az. Ez nem állítja vissza a tévét, hanem csak újraindítja az operációs rendszert. Ez rendkívül hasznos, ha a TV valamilyen nem kívánt állapotban van.
2021. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De most mind a két választ te írtad? Mert olyan mintha kioktatnád az első válaszolót. A nicknév pedig ugyanaz. Kicsit skizofrén a dolog. :D

2021. ápr. 9. 09:38
 4/6 lali51 ***** válasza:
Én írtam az elsőt,azutàn utánna néztem a neten.A másodikat ott találtam ês bemásoltam.
2021. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lali51 ***** válasza:
Megoldódott a problémád?
2021. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam meg, mert reggel néztem fel ide újra, de akkor már nem voltam otthon. De ki fogom próbálni. Köszönöm a segítséget! :)
2021. ápr. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!