Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Logitech G25 nem kalibrál...

A Logitech G25 nem kalibrál mi a baj?

Figyelt kérdés
Szóval nagyba játék közben a kormányom lelockolt balra teljesen amint elforgattam egyből visszarántott. az autó valamiért jobbra kanyorodott de ez nem lényeges szerintem. Újraindítást követően kanyarodni sem tudtam, újrabedugtama kábelt és már kalibrálni sem tud. Alapvetően először balra szokott indulni mikor kalibrál így is történ, majd elhúz jobbra és megáll. ez kb egy fél másodperces művelet, se kép se hang. a pedálok működnek, a gombok is illetve a led meg villog rajta. Driver űjratelepítés nem oldotta meg. Tápegység adta meg volna magát? Mert ha igen akkor a led sem villogna teljes fénnyel. Mikor a probléma kezdődött akkor meleg volt a kormány hátulja de nem annyira hogy megsüljön benne valami, szag sem jött ki belőle, a tápból se. Teljesen váratlanul jött a probléma, valakinek volt ilyan vagy van ötlete?

2021. ápr. 10. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen lesz szagos, mert épp tönkremegy.

Húzd le az usb-s eszközeid, nézd meg úgy.

A logitech program legyen naprakész.

Ha van friss firmware, akkor tedd fel.

Nézd meg, hogy nem jött win frissítés esetleg. Lehet, hogy az kavar be.

Ha van rá mód, akkor próbáld ki másik számítógépen.

Ha semmi nem használ, akkor szervíz.

2021. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek közül mindent megpróbáltam és semmi. (nyilván még nem vittem szervízbe)
2021. máj. 3. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!