Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox X Cloud várhatóan...

Az Xbox X Cloud várhatóan mikor lesz elérhető Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az Xbox felhő alapú gaming platformja, mikortól lesz elérhető kis hazánkban? Valakinek van bármi infó? Köszi!

2021. ápr. 13. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már tavaly augusztus óta elérhető a Game Pass Ultimate előfizetésen belül. Egyszerre indították el a legtöbb országban. Persze egyenlőre csak Androidos készüléken van, de elvileg idén tavasszal elindítják iOS eszközökön és PC-n is.
2021. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az xCloud-al tudok barátokkal multyplayerben is játszani majd esetleg, ugyanúgy mintha lenne xboxom? Vagy valaki el tudja magyarázni bővebben nekem? Azt tudom, hogy teljesen felhőalapú szolgáltatás, csak net kell hozzá. Ilyenkor ugyanúgy lesz egy kezdőoldalad, mintha lenne egy xboxod, tudsz belépni haverokkal partyba beszélni és multyzni is? Ha például én még régebben megvettem az R6-ot, akkor az xCloudon nem fogom tudni játszani, csak az Ultimate által kínált játékokat? Köszi előre is
2021. ápr. 13. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudsz Xboxos barátokkal játszani, illetve ha a játékban elérhető a crossplay, akkor akár PC-s játékosokkal is. Lényegében egy külön Xboxot kapsz ilyenkor, amit interneten keresztül irányítasz. Viszont nem egy komplett Xbox rendszert kapsz, szóval nem látod a menüt, illetve a különböző beállításokban sem tudsz matatni, hanem a Game Pass alkalmazásán keresztül elindítod a játékot, és játék közben az Xbox gombbal előhozhatod a barátlistádat, így ott meghívhatod őket a játékba és ők is téged, illetve itt tudsz indítani beszélgetést is. Xcloudon csak a Game Passban elérhető játékok futtathatók (illetve azokból is csak azok, amikre külön engedélyezték ezt a cloud szolgáltatást), vásárolt játékokat nem lehet vele elindítani.
2021. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Neked esetleg van bármi tapasztalatod az xCloud-ról? Hogy tetszik, hogy fut a kütyün, bármi? Vagy te nem használod?
2021. ápr. 14. 04:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok tapasztalatom nincs vele, mert nálam sajnos előjött egy olyan probléma, hogy ha bluetoothos eszköz van csatlakoztatva a telefonomhoz (jelen esetben egy kontroller), akkor valamiért összeakad a bluetooth és az Xcloud, emiatt pedig akadozik a játék és szétesik a stream képe. Egy Huawei Mate 20 Lite-om van, kipróbáltam rajta a Stadia és Geforce Now cloud szolgáltatásokat is azokkal nem volt ilyen problémám. Ezzel szemben ismerősöm Huawei P20 telefonján viszont tökéletesen működött bluetoothos kontrollerrel is ugyanazon a Wi-fi hálózaton. Bár található pár játék az Xcloudban ami kapott touch control támogatást, azaz a képernyőn vannak rajta a gombok. Emiatt azokhoz nem kellett külön kontrollert használni, azok teljesen jól futottak probléma nélkül az én telefonomon is. Emiatt én kifejezetten várom a PC-s megjelenését az Xcloudnak, mivel ott vezetékes internettel mégiscsak stabilabb a kapcsolat és a bluetooth sem kavar bele. Illetve remélhetőleg addigra már Series X konzolok fognak futni a szolgáltatás alatt, mert jelenleg One S gépeket használnak és azok néha azért küszködnek a játékokkal.
2021. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt, ha megjelenik iOS-re mindenképpen rá szeretnék majd nézni:) Nagyon jó kis szolgáltatásnak tűnik!
2021. ápr. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!