Melyik a jobb?(FÜLHALLGATÓ)

Figyelt kérdés

Sziasztok nem tudom eldönteni, hogy melyik fülhallgató érné meg jobban. Ezekről lenne szó: Apple AirPods2, Skullcandy Indy, Skullcandy Indy Fuel

Picit a Skullcandy felé húzok de nem tudom jó minőségű fülhallgatókat gyártanak-e.

Mindenesetre érdekelne, hogy kinek mi a véleménye!

Esetleg ha tud bárki mást akkor, ami fontos számomra: jó hangzás, egyszerű kezelhetőség, hosszú használati idő, csak vezeték nélküli (Bluetoothos), tokkal történő töltéssel főként



2021. ápr. 13. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha iPhone mellé kell, akkor AirPods. Én így használom, életem legjobb döntése volt megvenni.
2021. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
78%
Anno volt Airpods 1-em. Nem volt olcsó, de szerettem a hangját, kényelmes volt iphone-nal, apple TV-vel könnyen egyszerűen működött, soha nem volt bajom a kapcsolattal, kapcsolódással. Az Airpods 2 kicsit jobb hangzásban is, úgy tudom. Látatlanban, hogy nem ismerem a Skullcandy márkát az Airpods-ot javasolnám, főleg, ha iphone-od van. (egyszer meghallgattam a MM-ban egy Skullcandy bt modellt, nem volt rossz, de 1-2 perc zenehallgatásnál már kicsit fárasztó volt a hangja, az Airpodsnál 3 óra után sem éreztem ilyet). Az Airpods apple termékekkel szól legjobban, az androiddal is kompatibilis, de talán más kodeket használ, vagy valamiért más a hangja, szóval elsősorban Apple cuccokhoz ajánlott. Még annyit, ha ez mellett döntesz, azt vedd figyelembe, hogy nincs aktív zajszűrése, szóval hallhatóak a környezeti zajok, ez pl egy irodában előnyös, hallod a zenét, meg azt is, ha hozzád szólnak, viszont az utcán zajos helyeken, hangosabban kell hallgatni a zenét, hogy elnyomja a bejövő zajt. Félig nyitott kialakítás, a legjobb hangzást csendes helyen éred el, ott viszont az apró részletek is hallatszanak, ha minőségibb zenét hallgatsz. Kicsit hosszúra sikeredett. 😁
2021. ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
78%
Még annyit, hogy 2,5 évesen adtam el az enyémet(Airpods 1), mert az aksija már nem bírt annyit, mint új korában. Mikor 2 órás filmet néztem fél, háromnegyed hangerőn, akkor a film vége előtt 10 perccel lemerült már. Napi használatban volt nálam. Új korában 4 óra felett teljesített egy töltéssel.
2021. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Skullcandy-vel én megjártam, inkább vettem utána airpods-ot.

(nem a legolcsóbb Skullcandy-t vettem)

2021. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy skullcandyt (indy evo.) Az egész egy nagy szar, Egyedül a nyomkövető része ami tetszik (Mindig el hagyom ezeket és az segített volna) de nem akar össze csatlakozni a kettő fülhallgató (külön külön monoban tud, csak sztereóban nem) egyik alkalommal ment rendesen (akkor tudtam csak használni a nyomkövető részét, ami szuper is volt), de azóta nem (több óráig vele szenvedtem) az egész műanyag ami nem egy nagy minőségre utal, 30ezerért lehet már jobb anyaghasználat ennél, és el várnám hogy normálisan működjön.
2021. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia! Ha még áll a kérdés:

Én most kaptam meg báttyámtól a Scullcandy Indy Fuel bluethoot-os fülhallgatóját és eddig tetszik. Könnyen kezelhető, sok funkciója van, hangos, és tokban lehet tölteni. Nekem nagyon tetszik, de valakinek ez valakinek az.

2021. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!