Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem csatlakozik az Xbox...

Miért nem csatlakozik az Xbox 360 internethez?

Figyelt kérdés
Wifit beállítottam, nem volt nehéz.Viszont továbbra sem csatlakozik az internethez a consol. Néztem videókat, ott a DNS szervert állítják be manuálisan.(Mondjuk nem értem, miért nem lehet megoldani automatikusan)Viszont ezt a DNS számsort , honnan tudhatnám meg?Internetes szolgáltatóval kötött szerződésen?A szolgáltató által beszerelt router hátulján?Persze gondoltam arra is, hogy elavult az xboxom, nem lehet beállítani a hálózatot.:D Ha valakinek van tippje, ne tartsa magában.Szép délutánt!

2021. ápr. 14. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha routerre csatlakozol akkor kellene automatikusan működnie. Amúgy ezen javaslok elindulni: [link]


A "Hibaüzenetet kapok a kapcsolat tesztelésekor" opciókat érdemes nézegetni. Egyébként ha manuálisan akarod beállítani az IP címet és társait akkor tudnod kell a router IP címét is. Ez a gyártók nagy részénél vagy 192.168.0.1 vagy pedig 192.168.1.1 Elvileg a router beállításai között látnod kellene. Ebben az esetben kb így kellene kinéznie

IP cím: A router címe mondjuk néggyel végződően (elvileg bárminek jónak kellene lennie ami nagyobb mint a router utolsó száma, de lehetőleg ne rögtön 2 vagy 3 legyen és lehetőleg ne legyen több 10nél). Tehát ha 192.168.0.1 a router címe akkor mondjuk 192.168.0.4

Subnet mask: mindig 255.255.255.0 talán ki is tölti magától

Gateway: a router IP címe

Primary DNS: a router IP címe

Secondary DNS: hagyd üresen


[link]

2021. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm majd kipróbálom😊 Szép napot!
2021. ápr. 27. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!