Kotti20 kérdése:

Xbox 360S piros led hiba?

Figyelt kérdés
Már kb...5 éve használom a konzolt tökéletesen müködöt. Egyik nap játszotam rajta meg fagyot a játék és sekép se hang. Amikor be kapcsolom akkor a bekapcsoló gomb piros és semmit nem csinál. Néztem már pár vidit rólla hogy le kell takarni és úgy hagyni utána müködik de nekem nem váltak be. A paszta se segitet rajta. Valakinek valami meg oldása erre?

#Xbox360S
2021. ápr. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány piros LED-ed van egyáltalán?

[link]


Amennyire tudom, van, hogy kiolvad a proci forrasztása, olyankor próbálnak trükközni letakarással, vagy a hütőventilátor kiékelésével, de ez csak átmeneti megoldás. A normális javításhoz szervízbe kell vinni a gépet, ahol únraónozva beforrasszák a procit.

2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennek csak a közepén ami van bekapcsoló jel ott villágít pirosan.
2021. ápr. 18. 22:44
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ugyan ilyen gépem an mint a videóban és a piros is ugyan így világit mint neki. Csak nekem ez a módszer nem működöt

2021. ápr. 18. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szervíz! Ez nem olyan, hogy sufnituning módszerrel javítható. Lehet a proci olvadt ki, de ezer más baja lehet. Tudtommal ez a melegítéses dolog is ,ha működik, csak ideiglenes megoldás.
2021. ápr. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A proci az első szériás (fat) 360okban olvadt le. Az S modellnek elvileg már nincs ilyen hibája. A három villogó led egyébként általános hardwerhibát jelez, lehet akármi.
2021. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs 3 ledvillogás csak a bekapcsoló közepén talalhato a piros villágítás. Ma reggel meg nyomtam a procceszort kicsit és a piros el kezdett villigni nyilván akkor ott lehet valami gond nem?
2021. ápr. 20. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szervízben kéne megnézetni, nem tűnik úgy hogy megúszható.
2021. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!