Csendes Réka kérdése:

Hol találom az adblockert?

Figyelt kérdés

A videa azt írja, hogy kapcsoljam ki az adblockert, mert addig nem nézhetek videókat amíg be van kapcsolva. Rákeresetem, hogy hol kell kikapcsolni, mindenhol azt írják, hogy a jobb felső sarokban lévő ikonon. A helyzet az, hogy nálam már az ikon sincs ott. Akkor mégis hol tudom kikpcsolni? Vagy ha nincs is bekapcsolva, akkor miért írja a videa, hogy nem nézhetek videókat? :(

Segítenétek?



2021. ápr. 19. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a bővítmények ikont keresd meg, ott tudod kikapcsolni
2021. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a bővítményeknél csak a Chrome alkalmazásai (Dokumentumok, táblázatok, diák) vannak. Itt sem találom az Adblockert :(

Idő közben átkutattam a laptopom beállításait is nagyon alaposan, de sehol nem találtam semmit. Ez csak azért furcsa, mert én nem nyúltam semmihez, és régebben még tudtam például videát nézni, most meg nem.

2021. jún. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!