Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Miért nem tudom csatlakoztatni a ps4-et a wifihez?

Figyelt kérdés
Szinte már mindennel próbálkoztam hogy a hibát megoldjam, de eddig mind hiába. Többször is újra indítottam a pst, a jelerősítőt pedig már szinte az összes konnektorba bedugtam hátha. Valaki tudna segíteni mi lehet a baj?

2021. ápr. 21. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui:csak a ps nem csatlakozik rá, a telefonom vagy a laptop igen.
2021. ápr. 21. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

kösd oda dróttal

én is szívtam a ps4-el wifin, meg ha itt visszaolvaso, kb még 1000 ember. Valamiért nem tökéletets a ps4 wifije, vagy nemtom.

akaszd rá a routerre dróttal is meg van oldva a probléma

2021. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szoktál internetezni és felmész olyan oldalakra amik vírusosok lehetnek. (filmes oldalak, felnőtt tartalmak stb.) Akkor menj interneten belül a beállításokhoz és töröld a cookie-kat és a webhelyadatokat + kapcsold be, hogy ne kövessenek le a webhelyek. Ja és zárj be minden nyitva maradt ablakot, töröld az előzményt.

Nekem ez bevált, pl. onlinefilmek-re felmegyek, nekem szinte egyből ugrik a wifi és senki se mondja, hogy ez a véletlen műve...

Mindenesetre egy próbát megér.

2021. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos végül megoldódott, bár nem tudom hogy egyenlőre vagy véglegesen és azt sem tudom hogy mi volt a probléma. Csupán kihúztam a psből a billentyűzetet és az egeret, de nem hiszem hogy e miatt nem tudott volna csatlakozni.
2021. ápr. 22. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!