Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan eBook olvasó, ami...

Van olyan eBook olvasó, ami alkalmas szövegszerkesztésre is?

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni és írni is. Azt olvastam, hogy Bluetooth csatlakozási lehetőséggel rendelekező készülékekre lehet csatlakoztatni Bluetooth-os billentyűzetet.

A kérdés, hogy esetleg van-e olyan szövegszerkesztő program, amely elfut ezeken? Mondjuk gondolom ha böngészni lehet, akkor online úton számos olyan weboldal érhető el, amely szolgáltat lehetőséget, hogy szöveget vigyél be és ments el. Ti mit tapasztaltatok? Esetleg van olyan, aki szerkesztett szöveget eBook-on?

Esetleg tudtok olyan készüléket, amely rendelkezik ilyen lehetőséggel de nem 100 000 fölötti árkategóriába tartozik és lehetőleg 50k-n belül van?

(Tudom, hogy alapvetően egy eBook könyvek olvasására való, de olvasás mellett nagyon szertek írni is, és nagyon jó lenne egy olyan kis készülék, amely ha nálam van, lehetővé teszi számomra mind a kettőt anélkül, hogy nehéz könyveket és jegyzetfüzeteket kelljen magammal cipelni és elfér akár a zsebemben is, könnyebb és olcsóbb mint egy laptop.)



2021. ápr. 22. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Az e-book olvasókon az eInk miatt nagyon fájdalmassá teszik a folyamatot (lassan változik, újra kell töltse magát). Ha írni és olvasni is akarsz, inkább vegyél egy rendes tabletet.
2021. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még sose volt eBookom, de azt valóban olvastam, hogy magas a töltési idejük, és néha látszik az előző oldal lenyomata. Az jutott eszembe, hogy akkor ez hogyan működik azon eBookok esetében, amelyeken pl. videót is lehet nézni?
2021. ápr. 22. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fekete-fehéren, enyhe akadozással.


De az az eBook, ami jól tud videót játszani, a drágább fajtába tartozik. Annyiért meg inkább vegyél egy tabletet, ami erre való. Kindle meg egyéb eBook app van tabletekre és telefonokra is.

2021. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg egy Androidot futtató, és Bluetooth-t támogató cucc jó lehet, de az eInk kijelző nem igazán alkalmas erre, nem mindig egyenletesen frissül, bár ez változó, mindenesetre hacsak nem a szabadban akarsz írni, én is tabletet javasolnék. A videók ezeken konkrétan fekete-fehérben futnak, ha egyáltalán, tehát nem szürkeárnyalatosan. Ez a sebesség ára.
2021. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ. :)
2021. ápr. 22. 23:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Említettétek az eBook olvasó alkalamazást, most ki is próbáltam egyet telefonon, és nagyon bejött. :) Lehet még a végén nem is fogok külön készüléket venni erre. Új kérdést fogalmazott meg ez bennem: telefonra tudok valamilyen módon billentyűzetet csatlakoztatni? :D
2021. ápr. 23. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Találtam egy videót, nem is olyan vészes.

https://www.youtube.com/watch?v=ywYzZuZmLjc&t=2s

2021. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Telefonhoz elvileg bármelyik Bluetooth-billentyűzet jó, még egér is, sőt ha az USB port támogatja az OTG-t, egy adapterrel vezetékes billentyűzet (és egér) is használható. Van 1-2 olyan is, amin van egy árok, amibe teheted az eszközt. Vagy vehetsz olyat, amin touchpad van.
2021. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!