Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik transmittert érdemes...

Dj Bax kérdése:

Melyik transmittert érdemes venni ajálnjatok ami jó minőségbe játsza le a zenét meg sistergés rádiós zaj nélkül szól és az ára ne legyen több 4000-nél?

Figyelt kérdés
ami nekem van az jó csak a szivargyújtóba dugójánál eltört és nehezen lehet csak használni amit meg kínaiba vettem az sistereg zajos. volt egy SAL márkájú is az meg elég hamar tönkrement sajnos. nem szeretnék ismét mellényúlni hogy zajos lesz

#apaanyabanya #bbbbbbvv
2021. ápr. 30. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Roidmi 3s, olcsóbban nem lesz jobb
2021. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amit még kifelejtettem pendrivéről és sd kártyáról lehessen eljátszani vele zenét és legyen véletlenszerű lejátszási sorrend
2021. ápr. 30. 19:43
 3/5 anonim válasza:

a legjobb, régóta használom:


[link]

2021. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez tud véletelnszerű lejátszási sorrendet is? és van valami magyar oldalon jó árba ahol meg tudom venni?
2021. máj. 1. 21:55
 5/5 anonim válasza:
én teloval használom és úgy van random lejátszás, alin vettem valami 3000 ft körül
2021. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!