Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Parabola antenna helyettesíthe...

Parabola antenna helyettesíthető normál tetőantennával? Vagy egyéb megoldással?

Figyelt kérdés

Sose volt ilyenunk, es semmit nem tudok rola sajnos.


Tv szolgaltatonk adott egy CI kartyat amivel tobb musort nezhetnenk mint alapban.


Azt mondtak ehhez be kell szerezzunk egy media boxot, es a kulteri parabola antennat a megadott iranyba allitani.


Ahol lakunk sajnos a parabola antenna kihelyezese nem lehetseges, azonban a teton van egy jo nagy “normal” antenna.


Lattam kulonbozo dekodereket, amiken van LNB parabola es ANT normal antenna csatlakozo.


Ha radugnam az antennat az lnb-re nem mukodne, jol sejtem?


Barmilyen megoldas, vagy felejtsem el?


Koszonom



2021. máj. 5. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A parabola az sokkal gyengébb jelet is tud fogni. Nem fogod tudni helyettesíteni.


Ha nincs kábel és a parabola sem játszik akkor marad az a pár csatolna ami bejön simán :/

2021. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem! Ha műholdas az csak parabola ha földfelszini a sugárzás akkor mehet az antena!
2021. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Amúgy mindig TV a megoldás ahhoz nem kell parabola csak egy antena és abból is van 60+ csatorna! :)
2021. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek.


Ahogy olvastam a beltéri parabola meg hülyeség, és nem is biztos hogy működne, szóval felejtős.


Igazából így is van 80+, csak úgy meg lehetne pl 120, köztük ami érdekelne is pl ID Extra :/


Köszönöm mégegyszer

2021. máj. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!