Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetoothos fülest vegyek?

Milyen bluetoothos fülest vegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék jbl,skullcandy és hasonló árkategóriásat venni. Esetleg valaki vett e már kínai oldalról olyat amiben tűrhetően van basszus? Elég hangos és ez mellé van basszus is. Persze hallgattam jbl fülest ami eléggé jóvolt de nem szeretnék 26000 vagy többbet ilyenért kiadni. Ja és az agybadugós fajtát szeretnék.
2021. máj. 6. 15:57
 1/2 anonim válasza:
Én Xiaomi redmi airdotsot használok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Amikor én vettem kb 10ezer volt de most néztem már 6ezer körül lehet venni.
2021. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha Bluetooth 5.0-ás a telód, akkor Bluetooth 5.0-ás füles kell. 2-vel együtt nagyon jó élmény. (Jobb hangzás, kevesebbet fogyaszt, és nagy hatótávolságú)

Nekem mpow márkájú van

2021. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!