Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom összekapcsolni a...

Kertész Körte kérdése:

Hogyan tudom összekapcsolni a laptopot a soundbar-ral?

Figyelt kérdés
Van egy HW-Q60T gyártmányú Samsung Soundbar, ezt szeretnénk a laptophoz csatlakoztatni USB-vel, vagy BLUETOOTH-tal, viszont valamiért nem sikerül, a kiskönyve pedig nem írja, hogy hogyan is lehetne,ezért a segítségeteket kérem!

2021. máj. 7. 09:27
 1/4 CspCsj ***** válasza:

USB kábellel ne is próbáld.


Mobiltelefonnal sikerült (Bluetooth-on) kapcsolódni?


BT csatlakoztatáskor, a Soundbar-on "BT Pairing" vagy "BT Ready" feliratot látsz?

2021. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, és írok!
2021. máj. 7. 11:20
 3/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam a SmartThings-en keresztül csatlakozni a SoundBarhoz, azt írta, hogy Magyarország területén nem támogatott ez a SoundBar.

Bluetooth-on keresztül pedig azt írta, hogy egy eszközre van szükség a lejátszáshoz.

2021. máj. 7. 11:28
 4/4 A kérdező kommentje:

O! Sikerült összekapcsolni, kb. 10 mp-ig kellett nyomva tartani a forrás gombot, miután megjelent a "Bt Pairing" felirat, aztán Bluetooth-tal hozzácsatlakoztattam a laptophoz.

Köszönöm!!

2021. máj. 7. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!