Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgatónak mi lehet a baja?

Fülhallgatónak mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Telefonáltam és általában csak a jobb füles szokott benne lenni a fülemben. Aztán ma is így volt. Erre egyik percről a másikra nem hallottam a személyt akivel telefonáltam. Először azt hittem le némította magát, aztán kiderült hogy nem szól a füles jobb oldala. Több mint 1 éve használom, (apple) nagyon vigyáztam rá úgyhogy nem tudom mi lehet a probléma… tudnék vele valamit kezdeni?:( Válaszokat előre is köszönöm!!

2021. máj. 13. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg megtört a vezetéke.

Ha a jacknél, akkor tudsz rá venni másikat, kicsi forrasztástudás és már kész is.

2021. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, látszik ha meg van törve? Mert semmit nem látok:( A bal fele tökéletes. A jobb oldalon ahol nem szól, ott a gombok működnek.
2021. máj. 13. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlenül látszik.

Ha gombok is vannak rajta, akkor gondolom combojack (4 gyűrűs), meg kell mérni multiméterrel, hogy a földhöz képest megvan-e a két hangszóró.

Ha valamelyik hiányzik, a vezeték törött.


A neten fent van, hogy az apple milyen lábkiosztást használ a combojackjén

2021. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenem van. Sajnos nem értek annyira az ilyenekhez, de ha van rá esély hogy meg lehet csinálni akkor lehet meg próbálkozok.

2021. máj. 13. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Ohh, ez nekem valhogy eszembe se jutott, hogy nem jack-es...


Na így már több gond lehet.

A csatlakozóban van egy dack és egy egy erősítő is. Ezt nem hiszem hogy lehet/megéri javítani.

2021. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Vagy esetleg, ha van hozzá átalakító lightning-jack, akkor azt a mobilba bedugva egy màsik jack dugós fülessel kipróbálni, ha így működik a mobilban nincs hiba. A problémás fülest meg egy másik iphone-ba dugva kipróbálni. Ha ott sem szól, akkor csere, mert javítás macera, főleg, ha nem a kábellel van megtörve.
2021. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan jackes át alakítom, viszont van egy “elosztóm” ahova a fülest és egyben a töltőt is bele lehet rakni és egyszerre működnek. Én azzal is kipróbáltam de sajnos semmi. Át tapogattam de szerintem így nem lehet érezni rajta, vagy csak nem értek hozzá. Lehet jobban járok ha veszek másikat. De olyan árak vannak, hogy jobban örültem volna hogyha meglehetne ezt csinálni:(
2021. máj. 14. 13:58
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
46%

Vannak nem olyan horror áron, pl itt, eredeti gyári termék.

[link]

2021. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!