Nintendo DSi-n letöltött játék futtatása?

Figyelt kérdés
Igazából a Nintendo DSi és PSP vásárlása között vacilálok... Arra lennék kíváncsi, hogy letöltött játékokat melyiken könnyebb futtatni, garancia elvesztés nélkül? Egyébként igaz, hogy a PSP-vel sok probléma van? És ha valahogy meglehet oldani a letöltött játék problémát, azt hol tudják nekem megcsinálni? Vagy hogy tudom magamnak megcsinálni? A válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 24. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A PSP-n nagyon egyszerű a letöltött játék futtatása, nem igényel semmilyen különleges hardvert, leszámítva persze a Pandora akkumulátort(szervíz-akkumulátor). Én a PSP-t javasolnám, nagyon jó játékra, filmnézésre, olvasásra egyaránt ;)
2010. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a DSi-t ajánlom:) Bár a letöltött játékokat iszonyat könnyű futtatni(veszel egy memóiakártyát, és rárakod a letöltött játékot, de többet nem mondok róla.Nekem is DSi-m van, de megveszem hozzá a játékokat...:D) DSi márcsak amiatt is jó, mert egyszerűen hihetetlenül élménydúsak a játékok, annak ellenére, hogy nem a legjobb a grafikája.Ha veszel Nintendo Points-ot, vagy akár ingyen is tölthetsz le hivatalosan a DSiWare-ból.Érintőképernyője a PSP-nek nincs, ezért is csak a DSi-t ajánlom:) Nem bánod meg!:) (én 3 hónapja vettem, és már nap mint nap ezen netezek(a böngésző a DSiWare-n ingyenesen letölthető, csak kell egy WiFi Router)
2010. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ingyen is tölthetek le legálisan a DSi-vel? WOW!!! És a net mennyire gyors? Milyen típusú játékokat tölthetek le ingyen? Fel tudok vele menni youtube-ra? (Tudok vele online videókat nézni?) A PSP-vel csupán az a problémám, hogy állítólag lassú rajta a net, de ha ez nem igaz, akkor is nagyon zavar, hogy nincs rajta érintőképernyő, és nem lehet "bepötyögni" a betűket... Meg, hogy állítólag a lemez olvasással is nagyon sok a probléma... Nagyon köszönöm a válaszokat, de ezek alapján a DSi-t fogom választani szerintem.
2010. aug. 24. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
A DS Lite-ban még lassú volt, de a DSi-ban már a WiFi Router keresése is láthatóan felgyorsult.Tehát az internetezés nem gond, ha ki vannak kapcsolva a képek, akkor a net gyorsabb nekem mintha a gépen neteznék:DD Ez a egyetlen probléma vele, hogy YouTube-n a videót akadozva lehet csak végignézni(Opera böngészőt használ a DSi).Játékokat ingyen a DSiWare-ba pl stratégia,verseny, stb...De ha veszel Nintendo Points-ot, akár olyan szoftvert is letölthetsz rá, amivel rajzolni tudsz rajta! Itt egy oldal ahol kimutassa mik elérhetők a DSiWare-ra [link] és a pontok száma vagy, hogy ingyenes-e.
2010. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem láttad volna a DSi bemutató videóját, akkor egy kis kedvcsináló: http://www.youtube.com/watch?v=IKADrPW1aO0 :)
2010. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a Villámgyors választ! Igazás segítőkész volt! Most már eldőlt, hogy mit szeretnék megvenni... Ez a DSi nagyon belopta magát a szívembe... Jövő héten meg is veszem. Köszönöm még egyszer!

Szép napot!

2010. aug. 24. 09:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én is elsőnek a PSP mellett gondolkodtam, de mikor mentem be a boltba, ki volt állítva a DSi, egyszerűen odaragadtam az ablakhoz, mert belopta magát a szívembe:D Hazamentem, néztem róla videókat, bemutatókat és azt mondtam, ez nekem kell!:) És máig boldogan használom mindenre:D:) Örömmel segítettem!További szép napot!:)
2010. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a játék is DS-en a legjobb.Próbáltam PSP-n egy kiállításon, grafikán kívül nem győzött meg.Ezt kaptam meg elsőnek a DSi-mre, ott sokkal élménydúsabb a játék:)
2010. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni (ezért bocsánatot kérek), hogy ha minden igaz, a DSi Ware-n először fellépsz, kapsz ajándék 1000 Nintendo Points-ot.:)
2010. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!