Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történhetett a fejhallgatóm...

Mi történhetett a fejhallgatóm hangerejével??

Figyelt kérdés

Tegnap előtt hajnalba a Steelseries Sibera P100-amat átdúgtam a telefonomba és ott jó volt meg minden, ugyebár ez egy PS4-es fülles, esetleg a telefon okozhatott neki valamit? A teloba akárhányszor vissza dugom elég jól teljesít, itt gépen viszont nem hozza azt a teljesítményt amit pár napja hozott (átalakítóval használom mert mivel PS4-es fülles így egy jackje van és kellett vennem hozzá 1 lány 2 fiús jack átalakítót), szóval eddig 20%-on volt a Windows hangereje és még ha fél méterre le volt rakva a fülles akkor is hallottam még a filmet is rendesen, most meg 100%-on a fejemen van és alíg hallom.. Nem kontakt hibás mivel megnéztem a fülles résznél is illetve a jack dugó résznél is és nem változik a hangereje ha ott piszkáltam.. Viszont a mikrofonomra is volt megjegyzés hogy eddig se volt tökéletes de most halkabban beszélek és nagyon zúgók.. Esetleg egy kondenzátor elsülhetett a füllesben?!? Már ha van benne egyáltalán.. Márkás füllest még nem igen szedtem szét :D

Válaszokat előre is köszi!



#fejhallgató #Siberia #elromlás #SteelSeries #fejhallgató hangereje #hangerő csökkenés
2021. máj. 22. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a telefonoddal jól működik, akkor nem értelek miért a fülesben keresed a hibát. Dugd be az átalakító adaptered nélkül, próbáld ki hogy szól.
2021. máj. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért a fejhallgatóról hiszed, hogy hibás, amikor tökéletesen működik telefonnal. Szerintem is lehet, hogy az adapterrel lett valami baj.
2021. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!