Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopomat szeretném lefesteni...

Laptopomat szeretném lefesteni másik színre. Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez Mission impossible. Abban a pillanatban, ha csak úgy lefested, belemegy a vegyszer az áramkörökbe, és a számítógépből kb. papírnehezék lesz.


Én biztos nem merném magam megcsinálni, és ha ilyen kéréssel keresne meg egy kuncsaft, még ha csilliárdnyi pénzt ígérne, akkor se vállalnám, mert tutira én jövök ki belőle rosszul.


Mondjuk nagyon szőke nőre vall az, ha valaki szín alapján választ laptopot.

2021. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért menne bele? Kívülről mondom.
2021. máj. 23. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

"Miért menne bele? Kívülről mondom."

Ecset, festék. Hajrá.

Ne minket akarj meggyőzni.

2021. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Én próbáltam már többféle technikávak is, telefon esetében. Lehetetlen...


Az, hogy ilyet meg lehet csinálni, átverés. Kivitelezhetetlen.

2021. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát meg lehet csinálni én is csináltam. Szana szét kell szedni a laptopot hogy csak müanyag maradjon. De amúgy egyszerübb ha veszel olyan színü müanyag részeket.
2021. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
22%

matricazz inkabb


ha letudod szigetelve takarni akkor tetejet siman lefujhatod

de ujan kell ami arra a muanyagra (vagy femre) jo


Rajzolgathatsz is ha akarsz ecsettel


mas reszet nem tudnad letakarni rendesen hogy belulre ne jusson


ezert meg szetszedni teljesen...


Mas reszet amugy miert destened? Igazabol teteje latszik csak


matricat egyedit is byomtathatatsz es az lesz tetejen amit te akarsz

ennyi

2021. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Öntapadós ilyen nagy papírból, amik papírboltokból vannak, abból vághatnál ki akkora részeket talán. Nem tudom, az pl jó lenne-e; én most szólok hozzá először a kérdéshez.


Tehát árulnak ilyen nagy lapokat, azt hiszem, akkora mint az a jónagy méretű kartonpapír, és akkor annyi, hogy van egy olyan teliszínű matrica, amilyet te akarsz; tehát tényleg szóval a matricának színét is, úgy mint a kartonlapoknak, te választod meg; és akkor van még a hátulja az öntapadósnak, mint a matricáknak szokott lenni, azt leszeded; és akkor ragad. Ja amúgy vigyázzál, meg ne gyűrődjön közben ,mert akkor gyűrötten ragad rá.


Táska lapbag, védelmetnyújtó fedél

szines laptop tok google -még most erre kerestem:

[link]

2021. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ja és erre azért kerestem rá,mert pl vanak ilyen telefontokok,meg régen anno egiyk osztálytársamnak voltak ilyen cserélgethetős telefon előlapok
2021. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!