A notebookom képernyője eléggé lötyög , lazán tartja már csak, 2 csavar ki is esett belőle de nem tudom pontosan honnan. Lecsavarozzam az egész alsó lap fedelét hogy visszaszorítsam és visszarakjam a 2 kiesettet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Maga a képernyő mozog, vagy az egész külső borítás?

A pántoknál próbáltad már? Előfordul, hogy elkopnak/kilazulnak a csavarok… esetleg megreped a műanyag.

2021. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egész felső része, valahol a pántoknál lehet a baj mert annál a résznél jött fel az also borítás is, repedésről szerintem nincs szó
2021. máj. 24. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Kiszakadt a burkolatból a csavarfészek.

Házilag nem javítod meg ...

Ha normális szervizre akadsz akkor műanyagforrasztással megoldják, ha javítható állapotú. Ha nem akkor hátlap burkolat csere és rosszabb esetben még zsanérpárt is kalkulálni kell mellé.

2021. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Uhh.. köszi a segítséget.

És ez jár más problémával is? Mármint nem tesz kárt a működésében ugye?

2021. máj. 24. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:

A sérülés mértékétől függ. Ha nem túl szerencsés a helyzet akkor megszakadhat a lcd kábel, még rosszabb esetben 12V-os vonalat adatbuszra kapcsol és kinyír 1-2 fontosabb bga chipet vagy az ec chipet az alaplapon. Szóval akár teljesen tönkre is vághatja.

De mint mondtam ez sérüléstől függ. Látatlanban a leírtak alapján burkolatséülésre tudok gondolni.

Minél tovább használod így annál nagyobb lesz a valószínűsége annak hogy valami nagyobb kár keletkezik. Amennyiben nem hurcolászod akkor maradjon kinyitva a noti az asztalon és ne mozgasd, akkor még nagyon sokáig elmegy. Ha hurcolászod és nyitni csukni kell akkor irány a szerviz és megcsináltatni.

2021. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :)
2021. máj. 24. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már sok hasonlót javítottam, eltérő típusonkánt a megoldás.

És itt a kérdésben szereplő típus sem ismeretes.

2021. máj. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Navon vision bookról van szó.

Megkérdezhetem azt még hogy kb milyen árban van ennek a javítása?

2021. máj. 25. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Annak a javitasa valoszinuleg gaudasagtalan. De ha megis erdemes lenne de alkatresz kellene hozza tuti nem lesz.

Az csak egy nagyra nott tablet nagyobb kijelzovel es fizikai billentyuzettel. Katasztrofalis a teljes megoldasa az olcsosag jegyeben keszult es ez mindenre kihatott. :(

2021. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!