Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox series s hez jó mèg egy...

Kaika26 kérdése:

Xbox series s hez jó mèg egy 82 cm full hd tv?

Figyelt kérdés
Jelenleg one s megy rajta szemmel láthatóan lenne vàltozàs?
2021. máj. 25. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Fordítva. Egy 82cmes full hd tv jó még Xbox one shez?


Igen, nem.


Nem számít a méret. A felbontás a lényeg. Ezek 4K támogatnak. Naná hogy jó.

2021. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a tartalom felbontása nagyobb vagy ugyanakkora, mint a megjelenítő (képernyő/kijelző) felbontása, akkor tökéletes a képminőség, viszont ha a megjelenítő felbontása nagyobb, mint a tartalomé, akkor minimális homályosság már észrevehető, és ez annál rosszabb, minél nagyobb az eltérés a két felbontás között!

Mivel a Series S alapból felskálázva 4K-ban viszi a játékokat, így természetesen jó hozzá, de még felskálázás nélkül is a Full HD garantált, tehát mindenképp jó!

Amúgy a képernyőméret a pixelsűrűség miatt lényegesebb inkább, és bizony 82 cm Full HD tökéletes!

2021. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó, persze, én is azon használom (vagyis kb., a méretét nem tudom pontosan, de nem 4k-s, az tuti). Konzolt cseréltem, de tévét emiatt nem (Series X esetén elgondolkodnék, de S-en ha nem is felesleges, de egyelőre nincs semmi értelme). Egyedül a HDR hiányát érzem, szoktam monitoron is használni, ami tudja a 4k/HDR-t, az tetszik.
2021. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!