Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiből lehetne összerakni...

Mennyiből lehetne összerakni egy olyan gépet ami játékokra azért már egy középfelső kategória?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy akár a 240 hz-et is tudnám vele haszálni, és tudná kezelni, de legalább a 144 hz-et tökéletesen, és az ilyen "átlagos" játékokat nagyon jó fps-sel tudná kezelni. Az újabban kijövő játékok nekem nem annyira fontosak kevés ami meg fog. Az átlagos játékok amikre gondolok itt:(R6,Lol,Valorant stb..) Aki ért ezekhez az adhatna egy választ, és hogy te mennyire saccolod a videókártya árak csökkenését.

2021. máj. 26. 02:40
A kérdező szavazást indított:
150k-300k
300k-500k
500k+ felett
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi számít átlagos játéknak?
2021. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fentebb leírtam mikre lenne használva.
2021. máj. 26. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha ilyen játékokkal játszo, akkor jobban számít a processzor, mint a videókártya, vagyis inkább a processzor legyen jobb, mint a videókártya.
2021. máj. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért van lepontozva a 3as ??

Megmagyarázni is sikerül, vagy csak nyomkodni ?

2021. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én hasznosnak jelöltem, de szerintem inkább a vidikari felelős értük, bár lehet van benne valami.
2021. jún. 14. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem nagyon értesz a gépekhez. Például Lolnál meg Valorantnál soha sem fogod tudni elérni azt semelyik processzorral sem, hogy pl egy rtx 3070 100%-on pörögjön. Konkrétan a videókártya ezeknél a játékoknál nem is nagyon számít. De például egy story központú open world RPGben a videókártya számít jobban.
2021. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!