Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet összekötni a...

SlyFoX1989 kérdése:

Hogyan lehet összekötni a Pioneer GM-41A erősítőt (2x30W) a fejegységgel, meg mekkora Subot (W) kaphatna esetleg?

Figyelt kérdés

Van egy fent megadott erősítőm de abszolút nem értek hozzá :D akarnák egy Sub-ocskát venni neki, olyan 100 vagy 200 W-ra gondoltam..Szerintetek jó ötlet? Meg sajnos csak 2 kimenet van hangszoronak... :S bármi infót elfogadok az erősítőről, ajánlásokról, tippekről...

Előre is köszi..üdv


2010. aug. 24. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


sub-ként csak aktív (100 - 200W-os erősítővel egybeépített láda) jöhet szóba, amit símán, párhuzamosan ráköthetsz a meglévő hangfalkimenetre!

Fontos! csak az aktív hangfalakat lehet párhuzamosan, passzív csatlakoztatása esetén leég a végfok (jobb esetben kiolvad a végfokot védő biztosíték)

2010. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

arra azért számíts, hogy időközben ez a típus nagykorú lett (18 éves elmúlt) és nem árt átnézetni a nyáklemezen lévő elektrolit kondenzátorokat, (kapacitásvesztés, kifolyás, fólia felmaródás stb. tekintetében.)

a hasonló korú elektronikai készülékekben, az elkó-kat alapból cserélem..., mielőtt feszültség alá helyezem!

2010. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocs, a lényeg közben lemaradt!

itt több oldalon keresztül, olvasgathatsz részletesen róla:

[link]

2010. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat..ám átnézettem egy hozzá értő ismerősömmel, és minden stimmel rajta..Úgy is hallottam hogy pl 100-200 W-os Subot elbírna így magába csak még egy hangátalakító a híjja...Nemtudom nagyon nem értek az elektronikai dolgokhoz...olcsón jutottam hozzá az erősítőhöz és szeretném ki is használni amit tud...
2010. szept. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!