Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire ajánlanátok A Canon...

Mennyire ajánlanátok A Canon FX gépet, egy olyan embernek, aki profi az amatörök között, de szeretne egy analógot, én pedig nem értek hozzá!?

Figyelt kérdés
Vagy milyet vegyek neki?
2008. dec. 7. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Az EOS 1000F-et ajánlanám neki. Jóval az FX széria után jelent meg, viszont már elég régen ahhoz, hogy az ára majdnem ugyanaz legyen. Viszont sok /és jól működő/ automatika van benne, amit ha nem akarsz használni egyszerüen kiiktatod és átállsz 100% manuálisra. Egy Li-ion elemmel (az jár bele) gyári adat szerint 22 tekercs 36 képkockás filmet tudsz ellőni (elektronika+vaku+motor), a valóságban valamivel többet. Egyébként keress rá a neten (mondjuk ebayen), vedd őket szemügyre és abszolut kivülállóként is azonnal észre fogod venni a külömbséget. Sok sikert :)
2008. dec. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem, "egy olyan embernek, aki profi az amatőrök között, de szeretne egy analógot" nem szabad gépet venni,

vagy tőle kell kipuhatolni, hogy milyet szeretne!

Mert, ha van saját elképzelése, és nem olyat kap, akkor csak csalódás van, és az ablakon kidobott sok pénz!

De ez csak az én véleményem!

2008. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!