Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Auchanban lehet kapni kb...

Az Auchanban lehet kapni kb 6-7 ezerért valamilyen bluetoothos hangszórót? Hopnap(vasárnap) nyitva van ugye?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a segítséget!❤❤
2021. jún. 5. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen nyitva van, de a weboldalukon 10 ezer ft alatti hangszórót nem találtam. Az áruházban valószínűleg nagyobb a választék. Persze vannak 6-7 ezerért is bluetooth-os hangszórók, de elég kis teljesítményűek, és kis méretűek is. A média markt-ban lehet nagyobb választék van belőle, ha nálatok van ilyen áruház.
2021. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok, van Media Markt is :)
2021. jún. 5. 22:59
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek közül melyik a jobb max 7ezerig?

2021. jún. 5. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő a témában, de én a helyedben az Akai-it venném meg. De te döntessz, úgyhogy ez nem tanács, mert nem vállalom a felelősséget, ha megveszed és nem fog tetszeni, akkor ne engem szidj😁
2021. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akai abts 12c ez jó?
2021. jún. 5. 23:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Végülis csak az a lényeg, hogy tudjon hangot adni
2021. jún. 5. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet
2021. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akai-t biztos nem vennék, inkább a Sony, vagy a Muse, de az a baj, hogy ezek nagyon kis teljesítményűek, bár nem tudom mire kell. A Sony-nak jók a mély hangjai, esetleg még JBL. De ha az a kérés csak, hogy hangot adjon, akkor a legolcsóbb is jó.
2021. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!