Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptophoz már nem jó a Bluetoo...

Laptophoz már nem jó a Bluetoothos fülhallgató?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem egy Bluetooth-os fülhallgatót, ami eddig minden eszközömmel összekapcsolva jól működött. Egy ideje már nem használtam, most viszont újra elővettem és a laptoppal már nem működik, nem értem, miért. Nem a fülhallgató a hibás szerintem, mert telefonnal gond nélkül működik.

Laptoppal az történik, hogy összekapcsolom, és írja is a Bluetooth beállítások között, hogy csatlakozva, mégis ugyanúgy a hangszórón keresztül játssza le az összes hangot, a fülhallgatón semmi sem szól. Megpróbáltam teljesen kitörölni a Bluetooth eszközök listájából és újra párosítani. Itt több percig írta, hogy eszkozbeallitas meg illesztőprogram keresése, majd végül "csatlakoztatva", de végül nem változott semmi, ugyanúgy nem szól benne semmi, csak kint a hangszórón.

Windows 8-om van. Tud valaki segíteni?

Köszönöm!


2021. jún. 6. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
állítsd át a hangkimenetet a fülhallgatóra
2021. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fsms ***** válasza:
100%
Ja képernyő jobb alapja.
2021. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy csatlakoztatva van valami, az nem feltétlenül azt jelenti hogy azon kell megszólalni a hangnak. Ahogy előttem írták, át kell állítanod. Korábban te vagy más, szándékosan vagy véletlenül átállította, ennyi.
2021. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Vezérlőpult - Hang, itt át tudod állítani, hogy melyik hangszóró szóljon.
2021. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Megpróbálom.


Eddig hogyhogy nem kellett állítgatni, hanem magától is működött?

Akkor mostmár mindig külön be kell menni a beállításokba, ha azon szeretném hallgatni? Vagy elég egyszer átállítani?

2021. jún. 6. 11:43
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
76%
Nem kell bemenni a beállításokba, csak a hangerő csúszka feletti (ami a tálca jobb oldalán van) lehetőségek közül kiválasztani a BT eszközt.
2021. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A tálcán nem lehetett átállítani. Csak a vezérlőpultban tudtam, és ott is csak úgy, hogy alapértelmezettnek állítottam be a fülhallgatót.

Csak így meg leválasztáskor van néha gond, mert nem akarnak újra a hangszórón szólni a hangok.

2021. jún. 6. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor megoldódótt a problémád.
2021. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!