Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes tabletet...

Szerintetek érdemes tabletet venni hobbi szintű rajzolgatásra, rajzfilmkészítéésre?

Figyelt kérdés

Nem szeretek se kézeel se számítógépen rajzolni. Telefonon viszont nagyon megtetszett a dolog. Jó kikapcsolódás. Vhogy sokkal jobb hogy nem egy ceruzát vagy egy egeret kell mozgatnom hanem az ujjamat. Mindig nagyon ügyetlen voltam az ilyesmiben de most hogy telefonon csinálom elkezdtem élvezni. Annyi a gond hogy nagyon kicsi a képernyő.

Lehet még komolyabb történeteket is csinálnék. Minőségre Anyád sorozat szintű dolgokat.

Mit gondoltok? Működhet a dolog?



2021. jún. 13. 22:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan erre a tabletre gondoltam. A munkám miatt még el is tudnám számolni költségnek.
2021. jún. 13. 22:18
 2/15 A kérdező kommentje:
2021. jún. 13. 22:19
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

én inkább ezt ajánlanám, sokkal olcsóbb és erre is van szánva:

[link]


tehát ebben azért van nyomásérzékenység, toll is jár hozzá ha ahhoz lenne kedved...sokkal különb mint egy alapvetően nem erre szánt tableten rajzolni

2021. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem rajztáblát veszel ennyi pénzért? :O

[link]


Ez most féláron van,én veszek egyet.

[link]

2021. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egy 2018as egyszerű ipadet ajánlanék neked tollal.
2021. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Átgondolom amiket írtatok. Én szeretek az ujjammal rajzolni, valahogy sokkal könnyebb mint tollal, de még átgondolom a dolgot. Ehhez hasonlóan gagyi vieókat csinálnék, tényleg csak hobbiból: https://www.youtube.com/watch?v=VWH5BkwzRds
2021. jún. 14. 00:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze jóval hosszabbakat. Már van is egy 2 perces, csak azt még alakítgatom ezért nem tettem fel.
2021. jún. 14. 00:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajztáblán rajzolhatsz kézzel is :D
2021. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
épp ezt akartam mondani, mint a #8 :)
2021. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még lehet rajztálblát veszet. Nem most rögtöm veszem meg úgysem, még csak filózom rajta.

Ha jól értem a rajtáblának nincs saját oprendszere, hanem össze tudom kötni számítógéppel vagy telefonnal? Ha telefonnal tudnám összekötni az jobb lennne a mobilitás miatt. Most a még el nem készült rajzfilmemen sokszor kirándulás közben, a dunaparton ücsörögve vagy buszon munkálkodtam. Notebookom nincsen csak asztali gépem. Szóval a mobilitás miatt jó lenne ha telefonnal is tudnám használni az eszközt.

FTelefonon FlipaClip-et használok, számítógépen Opentoonzt de főleg csak telefont használok ilyesmire.

2021. jún. 14. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!