Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb digitális zongora?

I.B.T. kérdése:

Melyik jobb digitális zongora?

Figyelt kérdés

ALesis retical vs Alesis concert?

Ahogy néztem az adatikat, mindkettő kb ugyanaz, csak a concerthez jár pedál. Szóval ezt éri meg jobban megvenni? Van valakinek tapasztalata ezekkel?



2021. jún. 19. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedál nélkül hogy akarsz játszani?
2021. jún. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy a két készülék között van e minőségi különbség. Természetesen akartam pedált venni a reticalhoz. Csak ha a két zongora ugyanaz és kb egy árban vannak, akkor inkább concertet veszek. Csak furcsáltam, hogy az egyikhez jár, másikhoz pedig nem jár pedál de az egyik hangszert árusító oldalon például még olcsóbb is a concert.
2021. jún. 20. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy nem ismerem ezt a márkát, de ennyi pénzért vehetnél egy egyszerűbb yamahat.
2021. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Például?
2021. jún. 20. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Yamaha NP-32 B. Legalábbis én ebben bízok. Persze attól veheted amit linkeltél, simán lehet hogy tök jó. Csak én úgy vagyok vele, hogy azért ez még is csak egy Yamaha.
2021. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem 88 billentyűsre lenne szükségem alapvetően.
2021. jún. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!