Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezeték nélküli Bt fül-vagy...

Vezeték nélküli Bt fül-vagy fejhallgató jobb? Lent

Figyelt kérdés
Méretileg a fülest könnyebb tárolni, viszont könnyebb elhagyni. A fejesnek biztos jobb a hangszigetelése, a füles meg ugye rontja az ember fülét, és utóbbiban nincs lehetőség mikrofonra és hangerő gombra. Mondjuk azt nem tudom, hogy melyik mennyire tud leesni az ember fejéről/füléből. Fülesből az éri meg, ahol külön van a két dugasz, vagy ami össze van kötve egy vezetékkel? Vélemények?

2021. jún. 22. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Bt fejhallgató
Bt füles, vezeték nélküli
Bt füles, a két dugasz összekötve
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Van fejhalgatom is megvagyok vele elégedve.

Van ez az agyvadugós amik nincsenek összekötve azoknak is szep a hangzasuk.

Volt agybadugós összekötve avval nem voltam megelégedve artogatott a drót, szep hangzasa volt de nem volt praktikus szamomra.

2021. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 És akkor te a fejest vagy a fülest ajánlanád?
2021. jún. 22. 15:16
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Otthonra Bt vagy vezetékes fejest, kintre fülest. Abból is vannak zajszűrős mikrofonos változatok.
2021. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Telefonon hallgatom a zenet akkor mind a 2 szepen szol.

Notebookon jatszok akkor a fülbedugós igen rosszul adja vissza a hangokat de a zenénél nincs baj.

Fejbedugosat ajanlanam mivel kisebb helyet foglal nincs súlya.de ha pc-vel kötöd össze akkor nem.

2021. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 "Fejbedugosat ajanlanam mivel kisebb helyet foglal nincs súlya.


És na nem számít a súly?

2021. jún. 22. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:

van egy qcy qs1 - esem, egy qcy qs2 -esem ezek fejbedugosak az egyesnek szerintem szebb a hangzása de kisebb a powerbankos doboztöltője 300mah a 2-esnek 800mah-os.

könnyű jól illeszkedik a fülbe 6-7 órá simán kihozható belőle.

marshall major 4, fejhallgató 80 óranyi zenehallgatást igér, nem mértem az időt de 1x már lemeritettem ezt főleg a notebookhoz hasznalom, pár óra utan már kenyelmetlenné válik érződik a súlya, nyomja a füleimet.

mobilon a hangzás az ár érték arányát tekintve annyival nem jobb mint a fejbedugósoké.

2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!